Organizasyon | Net Kurumsal Yemek - Catering
İrtibat: (0212) 438-0954

Organizasyon

organizasyon

Organizasyon, aslında çok genel bir tabirdir fakat sektörel bazda düşünüldüğünde organizasyon sektörü dendiğinde akla ilk gelen yemekli özel gün organizasyonu olur. Organizasyon, bireysel ya da kurumsal bazda olabilir. Bireysel organizasyonlar düğün, nişan, davet; kurumsal organizasyonlar da kokteyl, iş yemeği, kongre, konferans, seminer ve benzeri organizasyonlardır. Organizasyon firmaları özel gün organizasyonlarının tamamını üstlenen firmalar olup organizasyon sahibinin tüm yükünü alır ve organizasyonel tüm işleri yürütür.

Organizasyon oldukça hassas bir konudur çünkü genellikle yalnızca bir defa olur ve hataya yer yoktur. Bu sebeple işini hassas yapan organizasyon firmaları tercih edilmelidir. Ayrıca firmanın daha önce yapmış olduğu organizasyonlar da gözden geçirilmelidir. Nitekim hiç bir referansı bulunmayan bir firmanın nasıl bir organizasyon hizmeti vereceği tamamen sürpriz olabilir. Net Kurumsal olarak yılların vermiş olduğu birikim ile özel gün organizasyonlarınızda hizmetinizdeyiz.

Net Kurumsal, organizasyon hizmetleri.

Düğün Organizasyonları
Davet Organizasyonları
Kokteyl Organizasyonları
Nişan Organizasyonları
İş yemeği Organizasyonları
Kongre Organizasyonları
Konferans Organizasyonu
Seminer Organizasyonları
Piknik Organizasyonları

0212 438 0 954

İletişim

Net Kurumsal Gıda Org. İnş. Tur. Dan. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Çobançeşme Mah. Sanayi Cad. No:44 Nish İstanbul C/68 Bahçelievler/İSTANBUL
Tel: (0212) 438 0 954
Fax: (0212) 438 0 953
Web: www.netkurumsal.com
E-Posta: info[at]netkurumsal.com

Gizlilik & Kullanım Şartları

Gizlilik İlkesi: Net Kurumsal olarak bu web sitesi kullanıcılarının ya da çalışmakta olduğumuz müşterilerimizin tüm bilgileri tarafımızdan korunmaktadır.

Kullanım Şartları: Bu web sitesindeki tüm yazı ve resimler Net Kurumsal'a ait olup kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz. Sayfalardaki içeriklerin izinsiz kullanılması durumunda doğan tüm yasal haklar kullanılacaktır.
Net Kurumsal