Net Kurumsal: Profesyonel Yemek Firması

Net Kurumsal, geniş üretim ve dağıtım yelpazesiyle Türkiye’nin her bölgesinde faaliyette bulunan bir catering-yemek sağlayıcısıdır. Net Kurumsal, istikrarlı ve esnek hizmet anlayışıyla müşterilerine uzun ömürlü bir hizmet deneyimi yaşatmaktadır. Güçlü kurumsal yapımız ve kalite standartlarımızı belirlediğimiz çizgiler Net Kurumsal yemek firması markasını sayılı markalardan biri haline getirmeyi başarmıştır.

Net Kurumsal olarak, herhangi bir coğrafi sınırlama gözetmeksizin birden fazla catering şirketinin verebileceği catering hizmetini, geniş hizmet yelpazemiz sayesinde aktif olarak verebilme gücüne sahibiz. Bu sebeple çok şubeli zincir marketleri gibi dışarıdan yemek hizmeti almanın ve kontrol sağlamanın zor olduğu sektörlerde Net Kurumsal olarak en uygun fiyatlarla, uluslararası standartlarda catering hizmeti sağlıyoruz. Net Kurumsal’la çalıştıktan sonra catering şirketlerinde doğabilecek her problem için size özel atanan müşteri temsilciniz ile anında iletişim kurarak çözüm sağlayabilirsiniz.

Bizler toplu yemek hizmeti veren bir yemek firması olma özelliğinin çok ötesinde, catering yemek hizmeti konseptini genişleterek, %100 memnuniyet odaklı anlayışımız ve kaliteden asla ödün vermeyen felsefemiz ile bugün Net Kurumsal Yemek ile çalışmış binlerce müşterimizin arkamızda olduğunu hissetmekteyiz.

Kurulduğumuz ilk günden bu yana iyi bir yemek firması olmanın ötesinde en iyi yemek firması olma gayreti içerisindeyiz ve bu yönde atılması gereken tüm adımları atmaktan çekinmemekteyiz. Toplu yemek sektöründe henüz denenmemiş şeyleri denemeye, henüz geliştirilmemiş eksik yönleri geliştirmek konusunda kararlıyız. Bu sebepten ötürü hizmet ve kaliteyi arttıracak her türlü faaliyeti bünyemizde barındırabilmekteyiz.

Bizimle çalışmaya başlamakla toplu yemek hizmeti alırken yaşanan problemlerin bir daha yaşanmayacağını rahatlıkla öngörebilirsiniz. Net Kurumsal kalite departmanımız sizin yaşayabileceğiniz potansiyel problemlerin önüne geçerek problemin yaşanmadan önlenmesi ya da problemin kökenine inmesi gibi konularda çalışmalar yürütmektedir. Bu nedenle bir bir yemek firmasından beklenen bir çok konuda beklentilerin ötesine geçerek her geçen gün müşteri yelpazemizi genişletmekteyiz. 

hizmetlerimizHizmetlerimiz

Taşıma yemek hizmeti, yerinde üretim yemek hizmeti, organizasyon hizmetleri, danışmanlık hizmetleri ve yardımcı kurumsal hizmetler olan temizlik ve güvenlik hizmetleri başlıca hizmetlerimizdendir.

mutfaklarimizMutfaklarımız

Türkiye genelindeki yemek firmalarımızın üretim bölgeleri, mutfaklarımızın adresleri ve harita üzerindeki dağılımı ve mutfakların spesifik özellikleri hakkında bilgi edinebilir, size uygunluğu açısından değerlendirebilirsiniz.

hakkimizdaHakkımızda

Net Kurumsal 2009 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Şirket genel merkezi Çobançeşme’de bulunan Nish İstanbul Rezidansı’ndadır. Türkiye’nin her bölgesinde aktif olarak catering hizmeti vermekteyiz.
Bizden Teklif Alın!

Siz de yüzlerce müşterimizin arasına katılın ve benzersiz Net Kurumsal deneyimine şahit olun!


Bize iletişim sayfasındaki talep formundan, info[at]netkurumsal.com e-posta adresinden ya da 0212 438 0 954 (Pbx) telefon numaramızdan ulaşabilir; anında fiyat teklifi alabilirsiniz. Fiyat teklifimizle birlikte  sektörel ayrılmış müşteri referanslarımız, hizmet vereceğimiz mutfağımızın tüm kalite belgeleri ve detaylı bilgilerinin yanında hizmet konseptini tüm yönleriyle anlatan online katalogumuzu edinebilirsiniz.

net kurumsal logo

Net Kurumsal esnek hizmet anlayışıyla kendi menünüzü kendiniz belirleyin!

Konseptimizle Tanışın!