Fiyatlandırma

Popüler Menü Seçeneklerimizden Birini Seçin ya da Kendi Seçeneğinizi Oluşturun!

4 Çeşit Yemek

Standart Menü

Çorba
Ana Yemek
Yardımcı Yemek
Tatlı, Meyve, Salata

Birim Fiyat: 8,00 TL + KDV
30 kişi ve üstü müşteriler için geçerlidir.
4 Çeşit Yemek Menüsü

Standart Menü paketinde bir çorba çeşidi (Örnek: Mercimek Çorbası), bir ana yemek çeşidi (Örnek: Tas Kebabı), bir yardımcı yemek çeşidi (Örnek: Pilav), bir de tatlı, meyve ya da salatadan herhangi birinin sunumu yapılır. Gelen kişiler sunulan yemeklerden birer adet almak suretiyle toplamda dört çeşit yemek alır. Bilinen bir tabirle “tabldot” hizmeti sunumu gerçekleştirilir.  Tabldot yemek hizmetinde, ay başlarında planlanan yemek menüleri uzmanlar tarafından hazırlanmaktadır.

4+4 Çeşit Yemek

Premium Menü

Çorba
Ana Yemek
Yardımcı Yemek
Tatlı Çeşitleri, Meyve Çeşitleri
4 Çeşit Saladbar
Birim Fiyat: 8,75 TL + KDV
50 kişi ve üstü müşteriler için geçerlidir.
4+4 Çeşit Yemek Menüsü

Premium Menü paketinde bir çorba çeşidi (Örnek: Mercimek Çorbası), bir ana yemek çeşidi (Örnek: Tas Kebabı), bir yardımcı yemek çeşidi (Örnek: Pilav), bir de tatlı ya da meyveden herhangi birinin sunumu yapılır. Gelen kişiler sunulan yemeklerden birer adet almak suretiyle toplamda dört çeşit yemek alır. Bunun yanında bir zeytinyağlı, bir yoğurtlu olmak üzere toplam dört çeşit salata sunumu yapılır. Gelen kişiler salata tabağını dilediği gibi oluşturabilir.

8+6 Çeşit Yemek

Elegance Menü

Seçmeli Çorba
Seçmeli Ana Yemek
Seçmeli Yardımcı Yemek
Tatlı Çeşitleri, Meyve Çeşitleri
6 Çeşit Saladbar
Birim Fiyat: 9,75 TL + KDV
80 kişi ve üstü müşteriler için geçerlidir.
8+6 Çeşit Yemek Menüsü

Elegance Menü paketinde iki çorba çeşidi (Örnek: Mercimek Çorbası ve Yayla Çorbası), iki ana yemek çeşidi (Örnek: Tas Kebabı ve Kağıt Kebabı), bir yardımcı yemek çeşidi (Örnek: Pilav ve Makarna), iki çeşit tatlı, mevsim meyveleri sunulur. Ayrıca ayrı bir salata büfesinde 1 zeytinyağlı, 1 yoğurtlu olmak üzere 6 çeşit salata türünün sunumu yapılır. Gelen kişiler sunulan yemeklerden birer adet almak suretiyle toplamda dört çeşit yemek alır. Salata büfesinden istedikleri şekilde salata tabağını oluşturabilir.

Yemek Fiyatına Etki Eden Diğer Faktörler

Yukarıda belirtilen yemek fiyatları, yalnızca yemek fiyatını göstermektedir. Yemeğin dağıtımında görev alacak servis elemanı, garson ve benzeri hizmet personellerinin talepleri durumunda fiyatlar çalışan maliyeti kadarıyla müşteriye yansıtılır. Fiyatlandırmayı göz önüne alırken bu etkene dikkat ediniz. Ayrıca yemek hizmetinin sağlanması için gerekli olan yatırıma göre de fiyat değişkenlik gösterebilmektedir.