İrtibat: (0212) 438-0954

Hizmetlerimiz

taşıma yemek

Taşıma Yemek Hizmeti


Yemekleriniz mutfaklarımızda üretilerek taşımalı olarak size ulaştırılır ve sunum yapılır. Genellikle çalışan personel sayısı 150 ‘nin altında bulunan firmalar tarafından tercih edilen hizmet türüdür. Catering sektörünün en önemli kısmını taşımalı yemek oluşturur.

Detaylı Bilgi...

Yerinde Üretim Yemek Hizmeti


Yemek üretimi, kendi ekipmanlarımız ve istihdam ettiğimiz personellerimizle müşterinin göstermiş olduğu mutfakta yapılır. Satın alma vb. tüm işler tarafımızdan üstlenilir. Genellikle yemek üretimine uygun alanı olan büyük sanayi kuruluşları tarafından tercih edilir.

Detaylı Bilgi...
yerinde uretim
organizasyon hizmetleri

Organizasyon Hizmetleri


Düğün, davet, kokteyl, iş yemeği gibi yemekli özel gün organizasyonlarınız için profesyonel ekimiz ile hizmetinizdeyiz. Net Kurumsal olarak organizasyonun tamamını üstleniyoruz ve size sadece konuklarınızla ilgilenmek kalıyor.

Detaylı Bilgi...

Danışmanlık Hizmetleri


Halihazırda yemek üretiminde bulunan catering firmalarına kurumsal destek, müşteri desteği, satın alma, bilgi-işlem, üretim planlama ve kalite kontrol gibi hizmetlerde bulunuyor ve onların da profesyonel catering hizmeti vermesini, tam kapasite ile çalışmasını sağlıyoruz.

Detaylı Bilgi...
danismanlik hizmetleri

Verdiğimiz yemek hizmetlerinden kareler;

İletişim

Net Kurumsal Gıda Org. İnş. Tur. Dan. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Çobançeşme Mah. Sanayi Cad. No:44 Nish İstanbul C/68 Bahçelievler/İSTANBUL
Tel: (0212) 438 0 954
Fax: (0212) 438 0 953
Web: www.netkurumsal.com
E-Posta: info[at]netkurumsal.com

Gizlilik & Kullanım Şartları

Gizlilik İlkesi: Net Kurumsal olarak bu web sitesi kullanıcılarının ya da çalışmakta olduğumuz müşterilerimizin tüm bilgileri tarafımızdan korunmaktadır.

Kullanım Şartları: Bu web sitesindeki tüm yazı ve resimler Net Kurumsal'a ait olup kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz. Sayfalardaki içeriklerin izinsiz kullanılması durumunda doğan tüm yasal haklar kullanılacaktır.
Net Kurumsal