Danışmanlık Hizmetleri

danismanlik hizmetleri

Catering Danışmanlığı

Net Kurumsal Hizmetler olarak catering sektöründe aktif olarak çalışan ya da sektöre yeni giriş yapmış yemek şirketleriyle konsorsiyum benzeri bir çalışma sistemi yürüterek müşterilerimize hitap etmekteyiz. Bu bağlamda yemek firmaları; Net Kurumsal ile çalışarak müşteri desteği, teknik destek ve benzeri konularda yardım alabilmektedir.

Avantajlar

  • danismanlikTeknik Destek: Yapılan rutin işlerde ve yemek firmalarının sistematikleşmesi konusunda oluşabilecek hataları önlemek amacıyla, personellerinize verilen eğitimlerden oluşan süreçtir. Ayrıca yemeğin gecikmesi, lezzet uyumu, menü hazırlanması vb. konularda da sürekli destek verilir.
  • Tedarik Zinciri Yönetimi: Satın alma konusunda problem yaşayan yemek şirketleri, genellikle düşük sayılarda üretim hacmi olan şirketlerdir ve küçük miktarlarda aldıkları malzemeler, yüksek maliyetler teşkil etmektedir. Bunu önlemek amacıyla portföyümüzde bulunan yemek şirketlerinin satın almalarını ortak bir noktada buluşturarak; hem kaliteli, hem de uygun fiyatlı malzemeleri temin tedarik-zinciri-yonetimietmesini sağlıyoruz. Böylece yemek üretiminde verimlilik ve kaliteyi birlikte sağlamış oluyoruz.
  • Müşteri Desteği: Düşük kapasitede yemek üretimi yapan catering şirketlerinin birim yemek maliyetlerinin yüksek çıkması neticesinde, o catering şirketinin kapasitesini dolduracak şekilde müşteri desteği vererek; hem müşterilerine daha kaliteli hizmet vermesini sağlıyor, hem de birim yemek maliyetini düşürerek karlılıklarını arttırıyoruz. Örneğin; bir yemek mutfağı, 10 personelle ve sabit giderleri peşinen ödeyerek 500 kişilik yemek üretimi gerçekleştiriyor; fakat aynı personel sayısı ve sabit giderlerle 1000 kişiye kadar hizmet verebilmekte ise bu noktada optimum hizmet sayısını belirleyerek, o mutfağa kapasitesini doldurmasını sağlayacak şekilde müşteri desteği veriyoruz.

Hizmet Şartları

Net Kurumsal’ın sağlamış olduğu danışmanlık hizmetlerinin tamamından ya da bir kısmından faydalanmak isteyen catering şirketleri, öncelikle gıda ruhsatı, sicil belgesi ve benzeri yasal tüm belgeleri edinmek zorundadır. Ayrıca değişime, yeniliğe ve önerilecek birtakım inovatif dönüşümlere de açık olmak zorundadır. Bizimle iletişime geçmeniz ve ön görüşme yapmanız halinde gıda mühendisleri tarafından üretim mutfağınızın detaylı bir fizibilite çalışması yapılır, buna istinaden sizin yapmanız gerekenler (dekorasyon, yeni oda açma, bilgisayar temini, personel temini vb.) açıkça belirtilir. Danışmanlık hizmet sözleşmesini imzalamamızın ardından aktif çalışma sürecine girilir.

Danışmanlık hizmeti konusunda destek almak için irtibat numaralarımızdan ya da info[at]netkurumsal.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim