İrtibat: (0212) 438-0954

Kalite Güvencesi ve Kontrolü

[vc_row][vc_column][vc_column_text]yemek-kalite-guvencesi

Net Kurumsal olarak, aldığınız yemek hizmetinin daima aynı kalitede olmasını ve istikrarı sağlayacak bir takım önlemlerimiz var. Bununla birlikte, rutin menüleri önlemek için de çözümler geliştirildi. Öncelikle kalite güvencesi ve kontrol sistemimiz tarafından tedarik-üretim-dağıtım zincirindeki tüm halkaları ayrı ayrı denetlenip , standart dışı bir durum olduğunda anında müdahale edilir. Bazı müşterilerimizin sürekli ve benzer yemeklerin olduğu hizmetten memnun olmaması ihtimali durumunda ise, farklı bir mutfağımızdan hizmetin kaldığı yerden devam etmesi gibi bir çözüm geliştirdik. Bu durumda hem aynı kalitede ve güvenilir yemek hizmetini almaya devam ederken, hem de farklı bir aşçının dokunuşuyla apayrı bir damak tadıyla hizmet alacaksınız. Türkiye’de bu bağlamda da bir ilk olan Net Kurumsal, kalite anlamında uluslararası arenada kabul görmüş üretim teknolojilerini de catering sektörüne entegre etmeyi başarmış yegane firmalardandır.

Yemek üretimi konusunda uygulanan bazı temel kalite ilkeleri şunlardır:

  • Kaizen Felsefesi
  • 5S
  • 6 Sigma
  • Yalın Üretim
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_images_carousel images=”5216,5217″ img_size=”medium”][/vc_column][/vc_row]

İletişim

Net Kurumsal Gıda Org. İnş. Tur. Dan. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Çobançeşme Mah. Sanayi Cad. No:44 Nish İstanbul C/68 Bahçelievler/İSTANBUL
Tel: (0212) 438 0 954
Fax: (0212) 438 0 953
Web: www.netkurumsal.com
E-Posta: info[at]netkurumsal.com

Gizlilik & Kullanım Şartları

Gizlilik İlkesi: Net Kurumsal olarak bu web sitesi kullanıcılarının ya da çalışmakta olduğumuz müşterilerimizin tüm bilgileri tarafımızdan korunmaktadır.

Kullanım Şartları: Bu web sitesindeki tüm yazı ve resimler Net Kurumsal'a ait olup kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz. Sayfalardaki içeriklerin izinsiz kullanılması durumunda doğan tüm yasal haklar kullanılacaktır.
Net Kurumsal