İrtibat: (0212) 438-0954

Taşıma Yemek Hizmeti

taşıma yemek

Neden Tercih Edilir?

İşletmenizin yemek üretimine uygun olmaması, yemek maliyetlerinizin çok yüksek olması ve kaliteli yemek üretiminin yapılamaması durumunda taşıma yemek hizmetini tercih edebilirsiniz. Taşıma yemek hizmeti, kaliteli ve güvenilir yemekleri sunmanın yanı sıra maliyet olarak kendi üretiminize göre çok daha uygun olacaktır. Ayrıca son yasal düzenlemelere göre yemek üretiminin yapılacağı yerin belirli gıda tüzük ve standartlarına da uygun olması gerekmektedir.

Servis Şekli

benmarithermo-boxTaşıma yemek hizmeti, mutfağımızda üretilen yemeklerin sizin belirlemiş olduğunuz yemek saatinde servise uygun hale getirilmesi şeklinde gerçekleştirilir. Yemekleriniz thermobox adı verilen ve yemeklerin sıcaklığını muhafaza ederek lezzet kaybını önleyen taşıma yemek kaplarında getirilir. Fakat thermo-box ile getirilmiş dahi olsa yemeklerin tekrar ısıtılması gerekmektedir. 25 kişinin üzerindeki firmalar için benmari adı verilen ısıtma yemek kapları temin edilir. Benmari ile yemekleriniz buhar ile sağlıklı bir şekilde ısıtılabilir.

Hizmet Şartları

Net Kurumsal olarak, geniş dağıtım yelpazemiz ile Türkiye’nin birçok bölgesinde aktif olarak hizmet verebilmekteyiz. Firmanızın sevk adresi halihazırdaki servis güzergahlarımızın üzerinde değilse, yani yeni servis çıkarılması ya da güzergahın değişmesi durumu söz konusu ise sayınızın en az 25 kişi olması gerekmektedir. Ayrıca yemekhanenizin temiz ve hijyenik olmasına özen gösterilmesi, düzen ve nizamın yemek hizmeti vermemize uygun olması gerekmektedir. Bu sebeple yemek hizmeti için verilen fiyat teklifinin ardından, operasyon sorumlusu gıda mühendislerimiz tarafından yemekhanenizin ekspertizi yapılır ve size hem sizin değiştirmeniz gereken hem de bizim müdahale edebileceğimiz noktalar açıkça iletilir.

Teklif isteyin!
taşıma yemek hizmeti, servis, thermobox, benmari

Taşıma yemek hizmet dağıtımı yapılan bölgeler:

İstanbul Avrupa Yakası: Sarıyer, Maslak, Ayazağa, Etiler, Beşiktaş, Mecidiyeköy, Şişli, Okmeydanı, Kağıthane, Taksim, Beyoğlu, Eyüp, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Merter, Zeytinburnu, Fatih, Bakırköy, Florya, Bahçelievler, Küçükçekmece, Cennet, Esenler, Bağcılar, Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt, Büyükçekmece, Silivri

İstanbul Avrupa Yakası: Kadıköy, Üsküdar, Altunizade, Beykoz, Göztepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Ümraniye

Anahtar Kelimeler: taşıma yemek, yemek hizmeti, yemek firması, yemek şirketi, catering

İletişim

Net Kurumsal Gıda Org. İnş. Tur. Dan. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Çobançeşme Mah. Sanayi Cad. No:44 Nish İstanbul C/68 Bahçelievler/İSTANBUL
Tel: (0212) 438 0 954
Fax: (0212) 438 0 953
Web: www.netkurumsal.com
E-Posta: info[at]netkurumsal.com

Gizlilik & Kullanım Şartları

Gizlilik İlkesi: Net Kurumsal olarak bu web sitesi kullanıcılarının ya da çalışmakta olduğumuz müşterilerimizin tüm bilgileri tarafımızdan korunmaktadır.

Kullanım Şartları: Bu web sitesindeki tüm yazı ve resimler Net Kurumsal'a ait olup kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz. Sayfalardaki içeriklerin izinsiz kullanılması durumunda doğan tüm yasal haklar kullanılacaktır.
Net Kurumsal