İrtibat: (0212) 438-0954

Sosyal Sorumluluk

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image border_color=”grey” img_link_target=”_self” image=”4460″ img_size=”646×360″ alignment=”center” style=”vc_box_shadow_border”][vc_single_image image=”4461″ alignment=”center” style=”vc_box_shadow_border” border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”275×275″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Net Kurumsal olarak, beklenen hizmet standartlarına uyarak ve uluslararası arenada kabul görmüş kalite standartlarının üzerine çıkarak kendi standartlarımızı belirleyip sektördeki öncü kuruluşlardan biri olmayı amaçlamaktayız. Bu bağlamda güncel teknolojilerle, geleneksel alışkanlıklarımızı harmanlayarak bir kurumsal kültür ve sistem oluşturduk. Ülkemiz adına yapabileceğimiz tüm fedakarlıkları yaparak bireysel değil toplumsal kazanç hedefindeyiz. Bu sebeple gerek tedarikçi firmalarımız, gerekse müşterilerimiz için uyguladığımız fiyat politikalarında tüm bu etkenleri göz önünde bulunduruyoruz.

Çevre ve Toplum

21. yüzyılda, büyük sanayilerin çıkarmış olduğu atık maddelerin ve duyarsız çevre politikalarının gelecekteki torunlarımıza pek de güzel bir dünya bırakmamıza müsaade etmeyeceğinin farkında bir firma olarak, geri dönüştürülebilir tüm atık maddelerin değerlendirilmesi için gerekli çalışmaları yapmaktayız. Özellikle merkez ofisimizdeki kağıt kullanımının düşürülmesi ve kullanılan atık kağıtların geri dönüşüm kutularında ayrıca saklanması ya da üretim yerlerimizdeki atık yağların belediyeye verilmesi gibi geri dönüştürülebilir maddeleri değerlendirme çabasındayız. Bunun yanı sıra yaptığımız işin her aşamasında birinci dereceden doğaya zarar verecek nitelikteki herhangi bir projeye imza atmaktan kaçınmaktayız.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

İletişim

Net Kurumsal Gıda Org. İnş. Tur. Dan. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Çobançeşme Mah. Sanayi Cad. No:44 Nish İstanbul C/68 Bahçelievler/İSTANBUL
Tel: (0212) 438 0 954
Fax: (0212) 438 0 953
Web: www.netkurumsal.com
E-Posta: info[at]netkurumsal.com

Gizlilik & Kullanım Şartları

Gizlilik İlkesi: Net Kurumsal olarak bu web sitesi kullanıcılarının ya da çalışmakta olduğumuz müşterilerimizin tüm bilgileri tarafımızdan korunmaktadır.

Kullanım Şartları: Bu web sitesindeki tüm yazı ve resimler Net Kurumsal'a ait olup kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz. Sayfalardaki içeriklerin izinsiz kullanılması durumunda doğan tüm yasal haklar kullanılacaktır.
Net Kurumsal