İrtibat: (0212) 438-0954

Kurumsal

Net Kurumsal Yemek Hizmetleri

Net Kurumsal olarak, kurumsal firma bilincini tümüyle benimsemiş olmakla birlikte; güncel yemek üretim ve hizmet teknolojilerinin ve kurumsal iletişim tekniklerinin tamamını şirket çalışanlarımıza entegre etmekte ve müşterilerimize bunu yansıtmaktayız.

Kurulduğumuz günden bu yana sürekli ve istikrarlı büyüme trendimiz uygulamış olduğumuz üstün sistematik anlayışının meyvelerini yememize ve gıda sektöründe bir marka olmamıza olanak sağlamıştır. 2015 itibariyle Net Kurumsal™ markasının ticari patentini almış bulunmakta ve profesyonellik aşamalarına bir yenisini eklemiş bulunmaktayız.

Gelecek planlarımızda ise misyon, vizyon ve stratejik hedeflerimize ulaşmak üzere belirlemiş olduğumuz ilkeler doğrultusunda çalışmalarımız devam etmektedir.

İletişim

Net Kurumsal Gıda Org. İnş. Tur. Dan. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Çobançeşme Mah. Sanayi Cad. No:44 Nish İstanbul C/68 Bahçelievler/İSTANBUL
Tel: (0212) 438 0 954
Fax: (0212) 438 0 953
Web: www.netkurumsal.com
E-Posta: info[at]netkurumsal.com

Gizlilik & Kullanım Şartları

Gizlilik İlkesi: Net Kurumsal olarak bu web sitesi kullanıcılarının ya da çalışmakta olduğumuz müşterilerimizin tüm bilgileri tarafımızdan korunmaktadır.

Kullanım Şartları: Bu web sitesindeki tüm yazı ve resimler Net Kurumsal'a ait olup kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz. Sayfalardaki içeriklerin izinsiz kullanılması durumunda doğan tüm yasal haklar kullanılacaktır.
Net Kurumsal