İrtibat: (0212) 438-0954

İştiraklerimiz

Net Kurumsal bir aile şirketi olarak Hatipoğlu Grup bünyesi altında faaliyet gösteren bir firmadır. Hatioğlu Grup olarak yemek sektörünün yanı sıra inşaat ve tmgd sektörlerinde de iştiraklerimiz bulunmaktadır.

hatipoğlu yapı inşaat

Hatipoğlu Yapı

Hatipoğlu Yapı 1988 yılı itibariyle süre gelen geleneksel müteahhitlik geleneğini 2015 yılında profesyonel arenaya taşıyarak, katma değerli ve değer katan yaşam projeleri üretmektedir. Halihazırda İstanbul, Tekirdağ ve Sinop illerinde aktif olarak faaliyetlerine devam etmektedir.


 

net kurumsal tmgd

Net Kurumsal TMGD

Net Kurumsal TMGD, 2013 itibariyle Ulaştırma Bakanlığı tarafından yürürlüğe giren ADR mevzuatı çerçevesinde “Karayollarında Tehlikeli Madde Taşımacılığı” yapan tüm firmalara danışmanlık hizmeti vermektedir. Tehlikeli madde faaliyet belgesi bulunan tüm firmaların devlet tarafından Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı (TMGD) danışmanı bulundurması zorunlu olup Net Kurumsal TMGD olarak bakanlık tarafından onaylı tüm yetki ve onay sertifikalarına sahibiz.

İletişim

Net Kurumsal Gıda Org. İnş. Tur. Dan. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Çobançeşme Mah. Sanayi Cad. No:44 Nish İstanbul C/68 Bahçelievler/İSTANBUL
Tel: (0212) 438 0 954
Fax: (0212) 438 0 953
Web: www.netkurumsal.com
E-Posta: info[at]netkurumsal.com

Gizlilik & Kullanım Şartları

Gizlilik İlkesi: Net Kurumsal olarak bu web sitesi kullanıcılarının ya da çalışmakta olduğumuz müşterilerimizin tüm bilgileri tarafımızdan korunmaktadır.

Kullanım Şartları: Bu web sitesindeki tüm yazı ve resimler Net Kurumsal'a ait olup kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz. Sayfalardaki içeriklerin izinsiz kullanılması durumunda doğan tüm yasal haklar kullanılacaktır.
Net Kurumsal