Firma Profili

net kurumsal logoHakkımızda

Net Kurumsal, 2006 yılında başlayan altyapı çalışmalarını 2009 yılında tamamlayarak faaliyete geçmiştir. Kurulduğumuz günden bu yana hedefimiz; her zaman daha iyi bir firma profili çizerek, müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak ve toplu yemek sektörüne yeni bir bakış açısı kazandırmaktır. Bizi diğer firmalardan ayırt eden en önemli özelliğimiz ise, Türkiye’nin en gelişmiş üretim, kontrol ve sistem mühendisliği uygulamalarını sektöre başarıyla entegre ederek, amatör olan sektörü bakış açısı olarak üst seviyelere çıkarmamızdır.

Öncü Kuruluş

Net Kurumsal olarak 5 yıl içinde bizim çalışma sistemimizi örnek alarak ticari girişimde bulunan onlarca firmayı göz önüne alırsak bu bağlamda öncü kuruluş olduğumuz görülebilmektedir.

Geniş Bir Aile

İstanbul, Çobançeşme’de bulunan genel müdürlüğümüzdeki müşteri temsilcileri, saha denetim uzmanları, gıda mühendisleri ve teknikerleri, ayrıca üretim bölgelerindeki aşçı, şoför ve servis elemanları dahil toplamda 500’ün üzerinde birinci dereceden ya da alt taşeron çalışanlarıyla geniş bir aile olup profesyonel hizmet için her daim yanınızdayız.

kartvizit