İrtibat: (0212) 438-0954

Konsept

kurumsal-sirket-yemegi

Yemek Hizmeti Konsepti

 

  • Hizmet başlangıcından 1-3 gün kadar önce, hizmet verilecek yemekhane ziyaret edilerek fizibilite çalışması yapılır. Tespit edilen eksiklerin, gıda mühendisleri ve operasyon uzmanı bir yetkilimiz tarafından en hızlı şekilde giderilmesi sağlanarak, ilk günden itibaren eksiksiz ve sorunsuz hizmet verilmesi amaçlanır.

 

  • Menü Planlama İlkemiz” dikkate alınarak oluşturulan aylık yemek menülerimiz, her ay başlangıcından önce müşterinin onayına sunulur. Hazırlanan aylık menüye riayet edilmesine özen gösterilir. Menüde bir aksilik durumunda ise en az 24 saat öncesinden müşteriye gerekli bilgilendirme hem e-posta hem de telefon yoluyla yapılır.

 

  • Menü içeriği olarak her haftada en az bir gün bol etli yemek olmak üzere haftanın üç günü etli yemek üç günü sebze ya da bakliyat yemeği olmasına dikkat edilir. Sebze ve bakliyat yemeklerinde dahi lezzet vermek amaçlı mutlaka et kullanılmasına özen gösterilir.

 

  • Yemeklerin vaktinde teslim edilmesinden emin olmak amacıyla, yemek dağıtımında görev alan servislerimiz yola çıkmadan önce trafik verilerinin sağlandığı hizmetlerden yararlanılır. Eğer normal güzergah üzerinde anlık olarak büyük ölçekli bir kaza ya da afetten dolayı bir problem oluşursa, alternatif güzergahlara başvurulur ve yine de bir gecikme yaşanma ihtimaline karşın müşteri yemek vaktinden önce bilgilendirilir.

 

  • Faturalarınız her ayın 7,14,21,28 ve 31. günlerine denk gelen günlerde kesilir ve tarafınıza ulaştırılır. Faturanın yanında cari hesap ekstresi ve ay boyunca gönderilen yemek sayıları, günlük bir ölçeklendirmeyle gönderilir. Böylece müşteriyle yemek sayıları konusunda mutabakatsızlığın önüne geçilmiş olur.

54686

İletişim

Net Kurumsal Gıda Org. İnş. Tur. Dan. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Çobançeşme Mah. Sanayi Cad. No:44 Nish İstanbul C/68 Bahçelievler/İSTANBUL
Tel: (0212) 438 0 954
Fax: (0212) 438 0 953
Web: www.netkurumsal.com
E-Posta: info[at]netkurumsal.com

Gizlilik & Kullanım Şartları

Gizlilik İlkesi: Net Kurumsal olarak bu web sitesi kullanıcılarının ya da çalışmakta olduğumuz müşterilerimizin tüm bilgileri tarafımızdan korunmaktadır.

Kullanım Şartları: Bu web sitesindeki tüm yazı ve resimler Net Kurumsal'a ait olup kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz. Sayfalardaki içeriklerin izinsiz kullanılması durumunda doğan tüm yasal haklar kullanılacaktır.
Net Kurumsal