İrtibat: (0212) 438-0954

Organizasyon Hizmetleri

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”4404″ img_size=”436 × 241″ alignment=”center” style=”vc_box_shadow_border”][vc_message]Net Kurumsal olarak 300 kişilik katılımın altındaki organizasyonlar için hizmet verememekteyiz![/vc_message][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Net Kurumsal olarak tüm yemekli özel gün organizasyonlarınız için hizmet verebilmekteyiz. Organizasyonel olarak herhangi bir kısıtlama olmaksızın tüm organizasyonlarda yanınızdayız.

Tüm Organizasyonlarınızda Yanınızda!

Düğün, nişan, davet, toplantı yemeği, kokteyl, seminer günleri, fuar yemekleri, açılış, şirket gezileri ve benzeri tüm organizasyonlarınız, konusunda uzman ve profesyonel ekibimiz tarafından üstlenilerek, bu özel gününüzdeki tüm yükü sizin üzerinizden alır.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”4439″ img_size=”800×200″ alignment=”center” style=”vc_box_shadow_border”][/vc_column][/vc_row]

İletişim

Net Kurumsal Gıda Org. İnş. Tur. Dan. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Çobançeşme Mah. Sanayi Cad. No:44 Nish İstanbul C/68 Bahçelievler/İSTANBUL
Tel: (0212) 438 0 954
Fax: (0212) 438 0 953
Web: www.netkurumsal.com
E-Posta: info[at]netkurumsal.com

Gizlilik & Kullanım Şartları

Gizlilik İlkesi: Net Kurumsal olarak bu web sitesi kullanıcılarının ya da çalışmakta olduğumuz müşterilerimizin tüm bilgileri tarafımızdan korunmaktadır.

Kullanım Şartları: Bu web sitesindeki tüm yazı ve resimler Net Kurumsal'a ait olup kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz. Sayfalardaki içeriklerin izinsiz kullanılması durumunda doğan tüm yasal haklar kullanılacaktır.
Net Kurumsal