Catering Şirketi

Profesyonel bir catering şirketi olarak, diğer catering şirketlerinden farklı olarak yaptığımız çalışmaları ve bu çalışmalardan aldığımız olumlu geri dönüşler hakkında, var olan ve potansiyel müşterilerimize bilgilendirme yazısı hazırladık. Öncelikle bir catering şirketi için olmazsa olmaz temel konuları ve hizmet konusundaki temel taşları halihazırda eksiksiz sağladığımızdan, bu konular yerine diğer firmalarda bulunmayan ve sektöre getirdiğimiz yenilikleri anlatacağız. Peki Net Kurumsal‘ı diğer catering şirketlerinden ayıran özellikler nelerdir?

Yemek Menülerindeki Hassasiyetimiz

yemek menüsüBir çok catering şirketi için yemek menülerinin aylık olarak hazırlanıp müşterilerine sunulması doğal bir durumdur. Fakat mevsimsel geçişler nedeniyle tedarikte yaşanan sıkıntılar ya da yanlış hazırlanmış yemek menüleri neticesinde menülerde bir çok değişiklik gözlemleyebilirsiniz. Fakat Net Kurumsal olarak bu konuya profesyonel bir bakış açısı getirerek en hassas olduğumuz konulardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Nitekim yemek menülerimiz her ayın başında mutlaka müşterinin de onayı alınacak şekilde hazırlanır ve işleme konur. Ay boyunca menüde herhangi bir değişiklik ya da oynama olmaması için “Tedarik Zinciri Yönetimi” uygulanır. Yani tüm tedarikçilerimizin yanı sıra onların da tedarikçileriyle problem yaşamaması için gerekli çalışmalar yapılır. Böylece olası problem ve aksamaların önüne geçmesi planlanır. Öte yandan menülerimiz hazırlanırken kalori değerleri, tat uyumu, renk uyumu gibi bir çok kriter baz alınır. Bu sayede müşterilerimizin tamamı menüler konusunda bir endişe yaşamaz.

Proje Sorumluları ve Anlık Takip

catering yemekNet Kurumsal olarak her yeni müşterimiz için bir proje sorumlusu atıyoruz. Bu proje sorumluları Türkiye’nin önde gelen üniversitelerin “Gıda Mühendisliği” bölümlerinden mezun ve sektörde yıllarca çalışmış deneyimli kişilerdir. Projelerimizde aksaklık yaşanmaması için ilgili proje sorumluları gerekli tüm önlemleri almakta ve müşteriye özel yaşanan problemlerle birebir olarak ilgilenmektedir. Yemek hizmetiyle direkt ya da dolaylı anlık bir problem olması durumunda gerekli müdahaleyi yapacak ve problem çözülene kadar (müşteriden problemin çözüldüğüne dair onay alıncaya kadar), problemi gündeminden çıkarmayacak şekilde yapılması gereken tüm çalışmayı yapacaktır.

 En iyi Catering Şirketi Olma İddiamız

net kurumsal projesiNet Kurumsal olarak şirket misyonumuzda da belirtildiği gibi sıradan bir catering şirketi olmanın yanı sıra Türkiye’nin en büyük catering şirketi olma yolunda gerekli tüm çalışmaları yapıyoruz. Bu noktada müşterilerimizden gelecek her türlü geri dönüş bizim için önemli olup tarafımıza yapılan tüm şikayetler ve öneriler hizmet konseptimizi geliştirmekte yardımcı olmaktadır. En çok tercih edilen catering şirketi olma iddiamız doğrultusunda ilk önceliğimiz var olan müşterilerimizin bizden ziyadesiyle memnun olması ve diğer şirketler için bize referans olmasıdır. Her geçen yıl müşteri hacmimizi katlayarak arttırmamız da bu hedefteki inancımızı tazelemektedir.

Eğer Siz de Profesyonel Bir Catering Şirketi Arıyorsanız Bize Ulaşabilirsiniz: 0212 438 09 54